top of page

ЗНАЙОМСТВО З АРХІПЕЛАГОМ КОРНАТІ

Trogir - о.Žirje - o.Lavasa - o.Dugi otok - o.Žut - Zadar - o.Vrgada - o.Kaprije - Skradin - Primošten - 

o.Vis - o.Korčula - o.Hvar - o.Šolta - Trogir

   Архіпелаг Корнаті це - рай для любителів подорожей на яхті. Корнаті це надзвичайне природне явище, що представляє собою лабіринт з морських каналів і островів з кам'янистими берегами і химерними бухтами. Унікальний архіпелаг складається з більш ніж 89 незаселених островів і зобов'язаний своєю красою прямовисним скелям і кручам, які називаються "Корони" - геологічний феномен, що представляє собою скелі, «зростаючі» прямо з моря. Висота скель в деяких місцях доходить до 160 метрів над рівнем моря, крім цього підводна частини деяких скель маже йти на глибину до 90м. Архіпелаг Корнаті - це перлина Адріатики. Рано чи пізно всі шанувальники подорожей на яхтах по Хорватії добираються до островів Національного Парку Корнаті, тому пропонуємо вам двотижневий маршрут, родзинкою якого є саме острова архіпелагу Корнаті. Крім архіпелагу Корнаті, маршрут охоплює і частину материкової Хорватії, між Трогіром і Задаром і один з найвіддаленіших в морі островів - Віс.
Загальна протяжність маршруту - 292 морських миль. Тривалість -14 днів.

День приїзду (Trogir)

Трогір - чудове місце для початку і закінчення мандрівки на яхті.

День перший. (Trogir - о.Žirje)(28 nm)

Перехід до бухта Stupica Vela на острів Жир'є становить близько 28 морських миль.

Бухта Ступица Вела (Stupica Vela) являє собою гарний притулок для яхт при вітрах усіх напрямків, крім південно-східних.

Бухта Stupica Vela

День другий (о.Žirje - o.Lavsa)(19 nm)

Запланована відстань для переходу між островами становить 19 морських миль.

Невеликий острів Лавса (Lavsa) знаходиться в архіпелазі Корнати. На острові Лавса є тільки одне місце для стоянки яхт на якорі - бухта Лавса. Лаваса - це відмінний порт, природнє укриття чим і приваблює тих хто прийшов сьоди провести на якорі ніч.

Бухта Лаваса

День третій (o.Lavasa - o.Dugi otok)(14 nm)

Протяжність переходу з острова Лаваса в бухту Мир на острові Dugi otok становить 14 морських миль. Острів Дуги Оток оточений блакитним морем і піщаними пляжами, які є справжньою принадою для всіх відвідувачів. 
Природний парк Телашчіца, чиїми частими гостями є дельфіни, вразить Вас своєю неповторною красою. На його території знаходиться унікальне солоне озеро Мир, одне з небагатьох в Європи. З іншого боку парку Телашчіца знаходиться Стрмац - величні прямовисні скелі, під якими ростуть червоні корали. А в містечку під назвою Вели Рат знаходиться найбільший маяк Адріатики Пунта Біанка, висотою 42 метра. Острів Дуги Оток може також похвалитися пляжем Сахарун, одним з найкрасивіших піщаних пляжів Адріатики.

Солоне озеро Мир

Морський маяк в Пунта Біанка

День четвертий (o.Dugi otok - o.Žut) (10 nm)

Перехід не довгий, але цікавий і з точки зору видів, і з точки зору навігації. Протяжність переходу на яхті - 10 морських миль.
Четвертий день шляху на яхті - пора зайти в марину заправитися водою. Один з варіантів - це ACI marina Zut на острові Жут (135 місць з мурінгами, 15 місць для швартовки до буя,вода подається з 08-11 год, а електрика з 08-12 та 18-24 год (fuel station in the port of Zaglav on Dugi Island (8 nm)ATM toilet and shower facilities).
По дорозі доведеться пройти на яхті через вузьку і не дуже глибоку (глибина 5 м) протоку між островами Дуги Оток (Dugi Otok) і Катіна (Katina) - Prolaz Proversa Mala.

ACI marina Zut

День п'ятий (o.Žut - Zadar)(32 nm)

Відстань, що запланована для переходу цього дня становить близько 32 милі. Більша частина шляху проходить вздовж південно-західного узбережжя островів Пасман (Pasman) і Углян (Ugljan).

Вихід в море заплановиний з самого ранку, щоб прийти в Задар за 4-5 годин до настання сутінок і час що залишився присвятити знайомству з цікавими містами та пам'ятками Задару.

Вигляд міста з висоти пташиного польоту

Морський орган в Задарі

День шостий (Zadar - o.Vrgada)(21 nm)

Після шумного Задара найкращим рішенням буде відправитися в тихе місце де можна покупатися і відпочити від суєти. Одним з таких місць є острів Вргада, що знаходиться на відстані 21 милі від Задара.

Острів Vrgada

День сьомий (o.Vrgada - o.Kaprije)(14 nm)

Переход короткий - всего 14 миль

Острів Kaprije

День восьмий, де'вятий (o.Kaprije - Šibenik - Skradin) (22 nm)

Вийти з Kaprije необхідно завчасно, щоб мати можливість погуляти по Шибеніку і потім, ще до темноти дойти до Скрадіна. В Скрадіні провести цілий день і відвідати Національний Парк KRKA.

Шибенік

Скрадін

Національний Парк KRKA

День десятий (Skradin - Primošten)(20 nm)

Протяжність переходу на яхті з м.Скрадін в Прімоштен становить 20 морських миль.

При виході з річки Крка в затоку Шибеніка, відразу після автомобільного моста по обох берегах йдуть ферми, які вирощують устриці і мідії. При можливості, спробуємо підійти до першої або другої ферми зліва по ходу після моста і купити цих черепашок. Коштують не дуже дорого, а головне що їх прямо при нас дістануть з води.

Після виходу з затоки йдемо між островом Зларін (Zlarin) і материком. І на материку і на о.Зларін є безліч місць, де можна встати на якір, покупатися і пообідати купленими делікатесами.

Primošten

День одинадцятий (Primošten - o.Vis)(35 nm)

Перехід з Прімоштена на острів Віс переважно проходить у відкритому морі і становить 35 морських миль.

В післявоєнний час на острові була побудована секретна військово-морська база, а сам острів був закритий для відвідувачів. Заборона була знята тільки в 1989 році, за рік до розпаду Югославії.

Острів Vis

День дванадцятий (o.Vis - o.Korčula)(25 nm)

Протяжність переходу на яхті з острова Віс (порт Вис) на острів Корчула складає 25 морских миль.

Острів Корчул

День тринадцятий (o.Korčula - o.Hvar)(19 nm)

Відстань між островами становить 19 морських миль. Але особливістю порту Хвар є мала кількість місць для стоянки яхт, тому перед цим початком переходу треба вирішити чи покинути Корчулу з самого ранку і прийти в Хвар поки там є вільні місця в марині або понасолоджуватися плаванням під вітрилами і зупинитися в одній з бухт островів Святого Климента, наприклад в ACI marina Palmizana. А там скористатися морським таксі щоб відвідати місто Хвар. Вартість такої подорожі становит 60 кун від особи в обидві сторони. 

Місто Хвар (о.Хвар)

День чотирнадцятый (o.Hvar - o.Šolta)(21 nm)

Останньою зупинкою перед закінченням цієї подорожі буде о.Шолта, відстань до якого від о.Хвар становить 21 морських миль. 

Острів Šolta

День п'ятнадцятий (o.Šolta - Trogir)(12 nm)

Короткий перехід в 12 морских миль і ми в Трогірі.

Вартість: від 900 євро за 1 місце в двомісній каюті.

В ціну включено:

  • місце в комфортабельній двомісній каюті на яхті

  • досвідчений шкіпер

  • навчання практичним навичкам керування яхтою

  • обладнаний камбуз: посуд, плита, духовка, холодильник

  • постіль

  • фінальне прибирання яхти

Оплачується додатково:

  • переліт і трансфер

  • візи, страховка, що покриває активний відпочинок

  • яхтова каса - ~ 350 євро (продукти, паливо і стоянки в маринах). Якщо в кінці рейсу в касі залишаються кошти, розподіляються порівну між учасниками каси.

  • довільна програма на березі

   На початку подорожі з учасників збирається страховий депозит в розмірі 100 Євро з людини. В кінці подорожі він повністю повертається при відсутності пошкоджень і претензій (як то: відсутність щогли, пробоїн в корпусі у формі пляшок, штурвал у вигляді «вісімки», невідомі предмети на місцях кріплення приладів і яхтового обладнання і т. п.) з боку чартерної компанії.

В маршруті можливі зміни в зв'язку з погодними умовами або по бажанню учасників.

      Щоб вирушити в подорож необхідно зробити наступне:
1. Заповнити заявку, що знаходиться внизу сторінки або за
посиланням і ми зв'яжемося з вами, щоб з'ясувати всі ваші побажання.
2. Далі зв'яжемося з Вами вже з готовою пропозицією
3. І на кінець, оформлення всіх необхідних документів.

Щоб бути в курсі останніх новин в світі яхтингу, а також не пропустити цікаві подорожі, підписуйтесь на наш канал Seayachttrip

Thanks! Message sent.

bottom of page