
СУКОШАН - СУКОШАН
Sukošan-Murter-Kaprije-Skradin-Kornati-Dugi otok-Sukošan
День 1. Сукошан (D-Marin Dalmacija)
Розпочинаємо нашу подорож в центральній Далмації з марини Далмація (D-Marin Dalmacija), що в Сукошані. Сукошан - невелике містечко, що відоме традиційними вузькими вуличками і місцями для прогулянок, а також виноградниками, оливковими садами, багатою рослинністю і гостинними господарями ресторанів. Тут розташована найбільша марина на хорватській Адріатиці - D-Marin Dalmacija. Сукошан є ідеальним місцем для того, щоб відвідати Національний парк Корнати (Kornati), парк природи Телашчица(Telašćica) і Задарський архіпелаг.

День 2. Марина Далмація, Сукошан - Муртер (Murter)
Острів Муртер не випадково вважається одним з найкрасивіших місць Адріатики, сама природа створила тут ідеальні місця для усамітненого і безтурботного відпочинку. Сюди приїжджають любителі погуляти по мальовничих місцях, а ще любителі пляжного відпочинку. Найпопулярнішим пляжем Муртер є піщаний Сланіка, для острова зі скелястим узбережжям піщані ділянки є великою рідкістю. А ще острів Муртер є відправною точкою до Національного парку Корнати, тому його часто називають 'воротами Корнатів".

День 3. Муртер (Murter) - острів Капріє(Kaprije) - острів Жир'є(Žirje)
Острів Капріє cвоё ім'я отримав за назвою середземноморського рослини «Капар», чиї бутони використовують як приправу. Береги порізані численними затоками з прекрасними пляжами. На острові велика кількість пагорбів і долин, порослих травою і сосновими лісами. На острові вирощується виноград і оливки. Основу економіки острова складають сільське господарство, рибальство і туризм. Автомобільне сполучення на острові відсутня.
Острів Жир'є - найвіддаленіший в Шибенський архіпелазі. Через віддаленість від материка, острів став привабливим місцем для любителів спокійного відпочинку. Це острів рибалок, гончарів, оливкових дерев і типово середземноморської рослинності. Берегова лінія острова досить порізана і при будь-якому напрямку вітру можна знайти підходящу для стоянки яхти бухту. Тому сюди щорічно з'їжджаються тисячі мандрівників, яких подобаються місцеві пляжі, національна кухня, романтична атмосфера.

День 4. Шибеник (Šibenik) - Скрадін (Skradin)
Шибеник - є однією з перлин Далмації. У безпосередній близькості від міста розташований національний парк КРКА. Центральний собор Шибеника - кафедральний собор св. Якова внесений до списку світової спадщини Юнеско. Це унікальний білокам'яний собор XV століття, шедевр двох найзнаменитіших хорватських середньовічних архітекторів і скульпторів - Юрая Далматінаца і Миколи Фіорентінаца. Ви можете відвідати фортецю св. Миколи - побудовану в XVI столітті на невеликому острівці для захисту міста з боку моря, фортеця св. Ані - споруджена на вершині пагорба над містом. З вершини пагорба відкривається чудовий вид на місто. За своїм зовнішнім виглядом, завдяки звивистими вуличками, древнім будовам, відшліфованим кам'яним мостовим, Шибеник є справжнім музеєм під відкритим небом, де кожна складова міста зберігає пам'ять про історичне минуле хорватського регіону.
Скрадін - привабливе туристичне містечко, чия краса поєднується з чарівністю трьох головних місць популярного для відвідувань Національного парку «КРКА»: водоспади Скрадінскі бука, Рошкій водоспад (Roški slap) зі старими млинами і францисканський монастир острова Вісовац - сакральне місця з багатою бібліотекою і культурно-мистецької ризницею. Скрадін - місто, в якому традиційно проводяться концерти далматінськіх «а капела» груп. Насолодитися смачною їжею можна в численних ресторанах і оригінальних конобах.


День 5. Національний парк Корнати (Kornati)
За легендою, після створення світу у Бога залишилася зайвої пригорща скель. Закинувши їх в море, Господь залишився задоволений результатом. Так з'явилися Корнатського острова і звивисті канали між ними.НАЦІОНАЛЬНИЙ парк Корнати (Kornati) складається з 89 неймовірних островів. Це місце на Адріатиці яке користується великою популярністю у яхтсменів, дайверів і любителів незайманої дикої природи. Корнати це надзвичайне природне явище, що представляє собою лабіринт з морських каналів і островів з кам'янистими берегами і химерними бухтами. Корнати зобов'язані своєю красою прямовисних скелях і кручах, які називаються "Корони" - геологічний феномен, що представляє собою скелі, «зростаючі» прямо з моря. Висота скель в деяких місцях доходить до 160 метрів над рівнем моря, крім цього в підводної частини багато з них йдуть на глибину до 90м.


День 6. Острів Дугі Оток (Dugi otok) та природний парк Телашчіца природний парк (Tеlaščica)
Острів Дугі Оток довжиною близько 45 км, а в ширину близько 5 км. Острів пишається численними затоками, з яких найбільш відомі Сакарун і Телашчіца. Від назви останньої походить назва природного парку Телашчіца.
Бухта Телашчіца втиснута в острів на 8 кілометрів, а в самій затоці розташовані 6 островів. Самий відомий між ними, Тальюріч, який більше схожий на тарілку, ніж на остров. Діаметр острова всього 60 метрів. Завдяки своєму унікальному розташуванню бухта Телашчіца (Telašćica) добре захищена від поривів північного вітру бура (Bura) з континенту, і південного вітру південно (Jugo) з боку відкритого моря. Три рідкісних створених природою явища представлено на цій території.
-
Бухта Телашчіца вважається, найкрасивішою і безпечною природною затокою Адріатичного моря.
-
Кручі, прямовисні скелі які підносяться на висоту 160 м над рівнем моря і йдуть під воду на 90 м.
-
Солоне озеро Мир, яке знаходиться 5 метрів вище рівня моря і відокремлене від моря і бухти Телашчіца високими скелястими пагорбами. Вода в озері більш солона і набагато тепліше, ніж у відкритому морі. Температура води влітку досягає +33°С. Наповнюється озеро солоною водою з моря через численні підземні тріщини. Із-за великого вмісту солі рослинний і тваринний світ ту не різноманітний, але зате на південно-східному березі озера знаходяться лікувальні грязі.
Бухта Сакарун. Хоча вона і не є частиною Телашчіца, не пропустіть можливість відкрити для себе чудовий 800- метровий пляж з білим піском, що є винятковою рідкістю на скелястому узбережжі Адріатичного моря.


День 7. Пов ернення в Сукошан.
Вартість: від 550 євро за 1 місце в двомісній каюті.
В ціну включено:
-
місце в комфортабельній двомісній каюті на яхті
-
досвідчений шкіпер
-
навчання практичним навичкам керування яхтою
-
обладнаний камбуз: посуд, плита, духовка, холодильник
-
постіль
-
фінальне прибирання яхти
Оплачується додатково:
-
переліт і трансфер
-
візи, страховка, що покриває активний відпочинок
-
яхтова каса - ~ 170 євро (продукти, паливо і стоянки в маринах). Якщо в кінці рейсу в касі залишаються кошти, розподіляються порівну між учасниками каси.
-
довільна програма на березі
На початку подорожі з учасників збирається страховий депозит в розмірі 100 Євро з людини. В кінці подорожі він повністю повертається при відсутності пошкоджень і претензій (як то: відсутність щогли, пробоїн в корпусі у формі пляшок, штурвал у вигляді «вісімки», невідомі предмети на місцях кріплення приладів і яхтового обладнання і т. п.) з боку чартерної компанії.
В маршруті можливі зміни в зв'язку з погодними умовами або по бажанню учасників.
Щоб вирушити в подорож необхідно зробити наступне:
1. Заповнити заявку, що знаходиться внизу сторінки або за посиланням і ми зв'яжемося з вами, щоб з'ясувати всі ваші побажання.
2. Далі зв'яжемося з Вами вже з готовою пропозицією
3. І на кінець, оформлення всіх необхідних документів.
Щоб бути в курсі останніх новин в світі яхтингу, а також не пропустити цікаві подорожі, підписуйтесь на наш канал Seayachttrip